Eraclea Mare - průvodce

Eraclea Mare – zelená perla Jadranu

Eraclea Mare je jedno z nejmladších letovisek severního Jadranu, které můžeme doporučit všem, kteří hledají místo pro svoji dovolenou, které je ideálním spojením ubytování v moderních apartmánech na dosah přírody. Pobřeží je lemováno dlouhými piniovými háji a disponuje plážemi se zlatavým pískem. Kromě zařízených pláží nabízí toto letovisko svým návštěvníkům i nerušená zákoutí na hranici písku a vzrostlých pinií. V Eraclea Mare najdete dostatek míst kde se můžete občerstvit, dobře najíst nebo jen tak posedět v místních kavárnách a restauracích. Za zábavou a nočním životem ovšem musíte zajet do nedalekého městečka Eraclea nebo Caorle.

Pláže

Pláže disponují zlatavým pískem, a pokud Vás omrzí slunění, můžete si zahrát plážový volejbal, tenis, zaplachtit si, vyzkoušet windsurfing nebo se zúčastnit různých organizovaných her. Velmi oblíbené jsou vyjížďky na koni nebo cyklistické stezky v srdci přírody.

Proč právě Eraclea Mare

První věc,  kterou uvidíte, když přijíždíte do Eraclea Mare jsou pinie, které se táhnou asi tři a půl kilometru a které oddělují pláž od městečka. Pláž je velmi pozvolná, s malými přírodními dunami a vytváří příjemnou a relaxační krajinu. Přítomnost borovic dělá úplné divy s klimatem Eraclea Mare ve všech ročních obdobích, zejména v létě je vzduch vždy svěží a voní borovicovou pryskyřicí. Eraclea Mare, byť je to malé letovisko, nabízí veškeré pohodlí a komfort moderního turistického střediska. Většina z tamního ubytování: hotelů, apartmánů, bungalovů a kempů jsou obklopené zelení a ponořené v borovicovém lese, který dělá z Eraclea Mare jedinečné a fascinující místo pro vaši dovolenou.

Ve večerních hodinách si nenechte ujít centrum letoviska Eraclea Mare a jeho pěší zónu. Nabízí příjemné procházky podél hlavní ulice, mnoho obchodů, barů, restaurací, pizzerií a cukráren.

Eraclea Mare..místo kde vzduch voní solí :-)